تبلیغات
سرزمین اس ام اس و موبایل و اطلاعات سرزمین اس ام اس و موبایل و اطلاعات - همسر میگوید نه ولی اپل میگوید بله!
 

همسر میگوید نه ولی اپل میگوید بله!

نویسنده: مهران

 

سلام دوستان.طبق عادت داشتم توی یکی از سایت ها میچرخیدم.به یک خبر برخوردم که خیلی به نظرم جالب بود.در این جا اون رو با شما به اشتراک میزارم:


اگر اخبار رو دنبال کرده باشید,میدونید که ایپد2 هایی که اخیرا تولید شده اند مشکلاتی دارند.یکی از مشتری های مرد که با ذوق و شوق فراوان تونسته بود این تبلت رو خریداری بکنه وقتی به خونه رسید و اونو به همسرش نشون داد همسرش به او گفت : ما تبلت نمیخواهیم.برو پسش بده و تو اینترنت خوندم مشکل داره و سرویس طلا جواهر من مهمتره و .... مرد بیچاره هم ایپد2 نازنینش رو در جعبه قرار داده و به همراه یک نوشته برای اپل پست کرده.او نوشته:

ولی بعد از چند روز بسته ای از اپل به دست این اقا رسید که وقتی درش رو باز کرد خیلی شوکه شد;اپل ایپد2 و قیمتی که مرد برای اون پرداخت کرده بود رو باهم در یک جعبه گزاشته بود و برای او پست کرده بود! البته این جمله را هم به همراه ایپد2 و پولش برای این مرد فرستاده بود:

خب حالا شما هم اگه یه ایپد2 مجانی میخواهید برید از اپل استور یه دونه ایپد2 بخرید بعد برای اپل پست کنید و بگید بابام میگه نه یا دایی پسر عموی مامانم میگه نه و .... بعد هم منتظر باشید که اپل خود ایپد2 و پولش رو براتون بفرسته.به همین سادگی و به همین خوشمزگی
منبع:MAC RUMORS WIFE SAID NO(همسرم میگه نه) WIFE SAID NO BUT APPLE SAID YES(همسرت میگه نه ولی اپل میگه بله)

 

() نظرات