تبلیغات
سرزمین اس ام اس و موبایل و اطلاعات سرزمین اس ام اس و موبایل و اطلاعات - دانشجویی نوبت خود در صف خرید آی پد ۲ را ۹۰۰ دلار فروخت!
 

دانشجویی نوبت خود در صف خرید آی پد ۲ را ۹۰۰ دلار فروخت!

نویسنده: مهران

 

یک دختر دانشجو با فروش جای خود در ابتدای صف خرید رایانه لوحی آی پد۲ موفق شد ۹۰۰ دلار به جیب زند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارس، آماندا فوت از روز چهارشنبه به عنوان اولین نفر در صف خرید تبلت آی پد جا گرفته بود. وی برای این کار به معروف ترین فروشگاه خرده فروشی اپل در خیابان پنجم نیویورک مراجعه کرده بود.

وی ۴۱ ساعت در این صف انتظار کشید تا بتواند جای خودش را به بهترین پیشنهاد بفروشد.

بر خلاف موارد قبلی، اپل این بار زمان دقیق عرضه آی پد ۲ را اعلام نکرده و همین مساله باعث شده بسیاری از علاقه‌مندان فناوری ساعات و حتی روزهای طولانی منتظر عرضه این رایانه لوحی بمانند و صف های طویلی نیز به همین منظور در برابر فروشگاه های اپل تشکیل شود.

این دختر برای حفظ جایش در ابتدای صف مجبور شده یک شب کامل را زیر باران بگذراند و خودش می گوید بیشتر از آنکه آی پد برایش مهم باشد سودی که از انتظار کشیدن در صف خرید این کالا به دست آورده برایش مهم است.

وی برای فروش جایش حتی آگهی هایی در چند سایت اینترنتی منتشر کرده بود.

به گفته آماندا فوت در چند ساعت اول انتظار وی در صف برخی به وی پیشنهاد کردند که جایش را با پرداخت ۶۰۰ دلار بخرند، اما وی ترجیح داد حدود ۴۰ ساعت دیگر هم صبر کند تا بتواند به جای ۶۰۰ دلار ۹۰۰ دلار به جیب بزند.

 

() نظرات