تبلیغات
سرزمین اس ام اس و موبایل و اطلاعات سرزمین اس ام اس و موبایل و اطلاعات - زندگینامه ماریو سیمارو
 

زندگینامه ماریو سیمارو

نویسنده: مهران

 

ماریو آننتونیو سیمارو پاز (سالوادور سیرینسا) ، متولد اول ژوئن ۱۹۷۱ در هابانای (هوانا)  کوباست . در بیست و سه سالگی در پی رسیدن به رویای بازیگری خود به مکزیکو سیتی سفر کرد او پس از بازی در “رمئو و ژولیت” اثری از کمپانی فاکس قرن بیستم مورد توجه قرار گرفت.

ماریو سیمارو به کشور های زیادی از جمله آرژانتین، ونزوئلا، کلمبیا و اسپانیا سفر کرد و در محضر کارگردانان مشهور این کشور ها آموزش دیده و در فیلمهاشان ایفای نقش نمود. او در سال ۲۰۰۷ به لوس آنجلس مهاجرت کرد و هم اکنون نیز در آنجا زندگی میکند. او دارای یک خواهر به نام ماریا سیمارو و سه سگ و یک عدد گربه می باشد!

ماریو سیمارو در کشور ما توسط سریالی به نام “سفری دیگر” شناخته شد که توسط یکی از شبکه های ماهواره ای در حال پخش است.

سفری دیگر نام یک مجموعه تلویزیونی محصول شرکت تلموندو و به زبان اسپانیایی است. این مجموعه پس از آن که در نخستین پخش در سال ۲۰۰۵ محبوبیت زیادی یافت، اکنون در کشورهای مختلفی چون آرژانتین، مالزی، لهستان، فیلیپین، اسلواکی و اسپانیا  پخش می‌شود. داستان فیلم در مورد تناسخ و مردی است که پس از مرگ ، زندگی زمینی خود را این بار در جسم فرد دیگری ادامه می‌دهد. او پس از بازگشت ، به حقایق پنهان در مورد بیوهٔ زیبا و جوانش پی می‌برد. عنوان اصلی مجموعه به اسپانیایی (el cuerpo del deseo) است . فیلم‌برداری سریال نیز در میامی آمریکا انجام شده‌است.

منبع: IMDB

 

() نظرات