تبلیغات
سرزمین اس ام اس و موبایل و اطلاعات سرزمین اس ام اس و موبایل و اطلاعات - بزودی playstation 4 به بازار می آید
 

بزودی playstation 4 به بازار می آید

نویسنده: مهران

 

شركت سونی در پی تلاش‌های خود برای افزایش رقابت در حوزه سخت‌افزار بازی‌های رایانه‌ای، مدل مفهومی از كنسول جدید خود با نام PlayStation 4 را عرضه كرد.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران،از سایت فارس به نقل از ای‌ویك، شركت سونی كه در عرصه بازی‌های رایانه‌ای از شركت‌های نینتندو و مایكروسافت عقب افتاده است، چندی پیش كنسول بازی PS3 Slim را با قیمت ارزان‌تر از كنسول PlayStation 3 روانه بازار كرد تا بتواند بیش از پیش نظر مخاطبان را به خود جلب كند.
بر اساس اخبار جدید رسیده، این شركت ژاپنی هم‌اكنون مدل مفهومی از كنسول جدید خود با نام PS4 را ارایه كرده است كه می‌تواند از كنسول‌های رقبا زیباتر و كارآمدتر باشد.
"تای چیم " یكی از طراحان سرشناس ژاپنی طراحی مدل مفهومی این كنسول بازی جدید را كه PlayStation 4 نام دارد، برعهده داشته است.
این كنسول بازی شامل نمایشگر لمسی بزرگی می‌شود كه در اصل بدنه كنسول بازی را تشكیل می‌دهد و می‌تواند تصاویر مربوط به بازی‌های در حال پخش را نمایش دهد و به جای دستگاه كنترلی نیز مورد استفاده قرار گیرد.
دسته‌های این كنسول بازی نیز نمایشگرهای لمسی ویژه‌ای هستند كه به كلیدهای حسی مجهز شده‌اند و امكان كنترل و اجرای آسان بازی را فراهم می‌كنند.
در بدنه این كنسول بازی از مواد پلاستیكی شفاف و بسیار مقاوم استفاده شده است. این دستگاه به رنگ سیاه - سفید طراحی شده است و سونی می‌كوشد با تكمیل آن، در آینده نزدیك نخستین نمونه‌های تولید شده از این محصول را به نمایش بگذارد.

 

() نظرات